GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

sobota 13/10/2018 od 22:00

Latinsko-americké rytmy, funk, drum´n´bass, soul, jazz – to vše zazní v rámci říjnového vydání klubové noci Groove Dock.

DJ Goldstar – multižánrový DJ, promotér, odborník na českou groove scénu 60. a 70. let a rezident řady alternativních klubových nocí zaměřených na funk a soul. S dvěma dekádami zkušeností patří k předním českým hráčům, za gramofony stál s DJi a muzikanty od Polska po Japonsko.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci zaměřené na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Jakub Škrha – perkusista a bubeník, specialista na brazilské a latinskoamerické rytmy, které studoval během svého pobytu v Rio de Janeiru. Jako člen samba škol Unidos do Viradouro a Academicos do Cubango se jako jeden z mála Evropanů účastnil slavného karnevalu. Je stálým spoluhráčem českých hudebníků, doprovázel například Annu K a působil dlohou dobu v souboru TamTam Batucada.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Jednotné vstupné 150 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

 

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané
Další
koncerty