GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

sobota 11/08/2018 od 22:00

Veterán české funk-soulové scény DJ Maceo, klubový rezident Mr. Ultrafino a brazilský perkusista Dudu Morais roztančí druhou sobotu v srpnu Jazz Dock!

DJ Maceo – dlouholetý veterán české funk-soulové DJ scény, který hrál po boku takových jmen, jako jsou Incognito, The Brand New Heavies, Monkey Business. Jako oficiální DJ jel tour s J.A.R. Kromě aktivního DJingu se věnuje práci v rádiu. Svůj první pořad Groove rozjížděl v roce 2001 na stanici Limonádový Joe, dnes moderuje a vytváří nedělní Grundfunk na Rádiu Wave.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Dudu Morais – brazilský perkusista, zpěvák a konstruktér perkusivních nástrojů. Lídr pražské latinsko-americké hudební scény, který spolupracoval například s Yvonne Sanchez, živými salsa projekty a je stálým a oblíbeným spoluhráčem DJů napříč všemi žánry – od funku po drum´n´bass.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Jednotné vstupné 150 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

FB událost: Groove Dock - vol.54

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané