GROOVE DOCK :JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK
JAZZ TO DANCE!

sobota 08/12/2018 od 22:00

Prosincový Groove Dock bude patřit našemu rezidentovi Mr. Ultrafinovi, multižánrovému Dj-ovi Martinovi Mikulášovi a brazilskému perkusistovi Dudu Moraisovi.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

DJ Martin Mikuláš – žánrově eklektický DJ, hudební sběratel, promotér a majitel recordshopu Phono.cz. Na DJské scéně se pohybuje více než deset let, stojí za několika pravidelnými klubovými projekty jako Funkopolis, Danceteria a pořadu eStereo na Rádiu 1.

Dudu Morais – brazilský perkusista, zpěvák a konstruktér perkusivních nástrojů. Lídr pražské latinsko-americké hudební scény, který spolupracoval například s Yvonne Sanchez, živými salsa projekty a je stálým a oblíbeným spoluhráčem DJů napříč všemi žánry od funku po drum´n´bass.

 GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Jednotné vstupné 150 Kč.

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané