GROOVE DOCK :JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK
JAZZ TO DANCE!

sobota 07/03/2020 od 22:00

Nové vydání taneční party Groove Dock povedou hned tři jeho matadoři. Za DJským pultíkem se prostřídají rezident naší tanečně-jazzové party Mr. Ultrafino a vášnivý hudební sběratel Martin Mikuláš. Doprovodí je jeden z nejžádanějších perkusistů v Česku Papis Nyass.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí zaměřených na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Martin Mikuláš – žánrově eklektický DJ, hudební sběratel, promotér a majitel recordshopu Phono.cz. Na DJské scéně se pohybuje více než deset let, stojí za několika pravidelnými klubovými projekty jako Funkopolis, Danceteria a pořadu eStereo na Rádiu 1.

Papis Nyass – bubeník, perkusista, všestranný muzikant a tanečník původem z Gambie. Věnuje se hře na africké perkuse – conga, bonga, djembe, sabar, marimba. Pravidelně spolupracuje například s Lenkou Dusilovou, Milošem Vacíkem, Ephraimem Goldinem nebo Alanem Vitoušem.

Jednotné vstupné: 150 Kč.

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané
Další
koncerty