GROOVE DOCK :JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK
JAZZ TO DANCE!

sobota 20/11/2021 od 22:00

Jazz, funk a latinsko-americká hudba roztančí v listopadu Jazz Dock. V rámci dalšího vydání naší jazzově-taneční noci zahraje DJ, producent, sběratel a hudební publicista Magič, rezident Mr. Ultrafino a bubeník Papis Nyass.

DJ Magič – DJ, producent, sběratel a hudební publicista. Orientuje se na jazz, funk a latinsko-americkou hudbu v klasických i moderních podobách.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí zaměřených na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Papis Nyass – bubeník, perkusista, všestranný muzikant a tanečník původem z Gambie. Věnuje se hře na africké perkuse. Pravidelně spolupracuje například s Lenkou Dusilovou, Ephraimem Goldinem nebo Alanem Vitoušem.

Jednotné vstupné: 150 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován, negativně testován (stačí i samotest), nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 180 dnech. Děkujeme za pochopení!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané