GROOVE DOCK :JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK
JAZZ TO DANCE!

sobota 18/06/2022 od 22:00

Taneční jazz, latino a funk – to budou hlavní žánry červnového vydání Groove Docku. Za pultem se prostřídají DJane Orisha, dámská polovička sdružení Cabaret Mañana, a náš rezident Mr. Ultrafino. Na perkuse je doprovodí všestranný muzikant a tanečník z Gambie Papis Nyass.

DJane Orisha – dámská polovička DJského dua Cabaret Mañana, které už 15 let patří k nejlepším uskupením alternativní taneční scény. DJane Orisha má hudební kořeny v jazzu, latinské hudbě, kubánském sonu a elektronických fúzích napříč žánry.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí zaměřených na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Papis Nyass – bubeník, perkusista, všestranný muzikant a tanečník původem z Gambie. Věnuje se hře na africké perkuse – conga, bonga, djembe, sabar, marimba. Pravidelně spolupracuje například s Lenkou Dusilovou, Milošem Vacíkem, Ephraimem Goldinem nebo Alanem Vitoušem.

Jednotné vstupné: 200 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

 

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
>
Balíček koncertů
GROOVE DOCK :JAZZ TO DANCE!

18.06.2022 22:00

Skip Wilkins Quartet (USA/CZ)

18.06.2022 19:00