GROOVE DOCK :JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK
JAZZ TO DANCE!

sobota 10/09/2022 od 22:00

Mix afro-kubánských rytmů s funkovými beaty a hip-hopem Vás čeká během další taneční noci v Jazz Docku. Představí se zakládající člen souboru Cabaret Mañana – DJ Pocoloco, duo Magič & Wavezz a na perkuse Miloš Vacík.

DJ Pocoloco – Pocoloco je součástí DJského kolektivu Cabaret Mañana. Své sety koncipuje co nejpestřeji s důrazem na neotřelé rytmické a taneční skladby. Míchá v nich afro-kubánské rytmy s funkovými beaty a tropickými melodiemi. Desky si vozí i ze svých cest po zemích jako Kuba či Kolumbie.

Magič & Wavezz – Duo DJů, producentů, hudebních sběratelů a publicistů se na scéně pohybuje už od roku 2011. Ve svých setech se zaměřují hlavně na funk, soul a klasický hip hop, ale i na jazz, latin, afrobeat a další směry.

Miloš Vacík – hudebník, perkusista, skladatel, lektor a výtvarník. Kapelník skupiny Tam-Tam Orchestra a Tam-Tam Batucada, spoluzakladatel Slunečního orchestru a člen mezinárodního projektu Slet bubeníků. Vydal třináct autorských alb, spolupracuje s orchestry, skupinami a předními osobnostmi české hudební scény.

Jednotné vstupné: 200 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané