GROOVE DOCK

GROOVE DOCK

sobota 09/10/2021 od 22:00

Po dlouhé době se do Jazz Docku vrací žánrově eklektický DJ, hudební sběratel a promotér Martin Mikuláš. V rámci říjnového Groove Docku zahraje společně s naším rezidentem Mr. Ultrafinem a také s jedním z nejžádanějších perkusistů v Česku Mikikongou.

Martin Mikuláš – Žánrově eklektický DJ, hudební sběratel, promotér a majitel recordshopu Phono.cz. Na DJské scéně se pohybuje více než deset let, stojí za několika pravidelnými klubovými projekty jako Funkopolis, Danceteria a pořadu eStereo na Rádiu 1. 

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí zaměřených na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Mikikonga – jeden z nejžádanějších perkusistů v Česku. Jako člen kapely Champion Sound / Livě Band hrál na největších světových tanečních akcích, jako například IBE the Notorious, BOTY International, JUSTE DEBOUT, OUTBREAK Europe a SDK Europe.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

Jednotné vstupné: 150 Kč.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané