Groove Dock – JAZZ TO DANCE!

Groove Dock – JAZZ TO DANCE!

sobota 10/02/2018 od 22:00

Od swingu přes bebop, hard-bop, latino, fusion, acid jazz až po současný klubový sound. Servírováno výhradně z vinylových desek. Těšit se můžete na DJs Mr. Ultrafino a Pocoloco a také  na perkusistu Tomáše Kerleho!

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku buduje pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Pocoloco – DJ Pocoloco je součástí djského kolektivu Cabaret Maňana. Své sety koncipuje co nejpestřeji s důrazem na neotřelé rytmické a taneční skladby. Míchá v nich afro-kubánské rytmy s funkovými beaty a tropickými melodiemi. Desky si vozí i ze svých cest po zemích jako Kuba či Kolumbie.

Tomáš Kerle – jeden z nejvšestrannějších českých bubeníků a perkusistů, specialista na subsaharské africké rytmy. Je členem a spoluzakladatelem kapel Pararingapatam, Marimba Mama nebo Allstar Refjúdží Band. Je také stálým spoluhráčem DJského uskupení Cabaret Maňana.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Jednotné vstupné 100 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané