GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE

GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE

sobota 14/04/2018 od 22:00

Duben, na Groove Docku budem´! Další vydání energické jazz-dance akce je zde, tentokrát s naším rezidentem Mr. Ultrafinem a jeho hosty – veteránem londýnské DJ scény Tris Kayo a brazilským perkusionistou Dudu Moraisem. Od swingu přes bebop, hardbop, latino, fusion, acid jazz až po současný klubový sound.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Tris Kayo – veterán londýnské DJ scény s širokým žánrovým záběrem od hiphopu a funku po jungle a jazz. Trisovy sety zněly v řadě anglických a francouzských klubů, zahajovaly festivaly jako Gilles Peterson Worldwide a v jeho vlastní rádio show v Monaku. V současnosti se Tris vrací k DJingu a vinylovým deskám ve svém pražském obchodě Relish the Sound.

Dudu Morais – brazilský perkusista, zpěvák a konstruktér perkusivních nástrojů. Lídr pražské latinsko-americké hudební scény, který spolupracoval například s Yvonne Sanchez, živými salsa projekty a je stálým a oblíbeným spoluhráčem DJů napříč všemi žánry od funku po drum'n'bass.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci. Jednotné vstupné 100 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané