–123min.:BASS DAYS

–123min.
BASS DAYS

úterý 28/07/2020 od 20:00

VYPRODÁNO!

TOTO JE NÁHRADNÍ KONCERT ZA ZRUŠENÉ VYSTOUPENÍ 11.3.

 VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

V rámci festivalu BASS DAYS neuvidíme pouze jazzové kontrabasisty, ale vystoupí také jeden z nejlepších tuzemských funkových a rockových baskytaristů Fredrik Janáček se svou domovskou kapelou –123min.

Síla kapely spočívá především v živých energických koncertech, které jsou z velké části tvořeny improvizací. Propojují žánry jako soul, groove, jazz, funky či world music. A protože, jak sami říkají, nejsou porostlí mechem, jsou otevřeni i vlivům současné hudby. Na minutovský pelmel se nejen dobře tančí, ale jelikož jde o výjimečné muzikanty, dobře se na ně také dívá. Kapelu tvoří trio uznávaných muzikantů; zpěvák, kytarista a autor písní Zdeněk Bína, baskytarista Fredrik Janáček a výjimečný bubeník Dano Šoltis. –123min. předtím působili v letech 1996 - 2009, vydali pět alb a obdrželi cenu Anděl za Objev roku v roce 1999. Hráli na předních českých festivalech, vyprodávali kluby u nás i na Slovensku. Jako jedna z mála tuzemských kapel slavili úspěchy také v zahraničí, kde odehráli kolem dvou set koncertů v klubech a na festivalech (Holandsko, Polsko, Francie, USA nebo Anglie).

Zdeněk Bína – voc, g; Fredrik Janáček – b; Dano Šoltis – dr.

Vstupné v předprodeji: na sezení 490 Kč, na stání 290 Kč. Na místě v den koncertu: na sezení 590 Kč, na stání 340 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Web kapely: minus123minut.cz

soul - rock - jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané
Další
koncerty