Všechny naše koncerty probíhají s dostatečnými rozestupy. Sál je po každém koncertě dezinfikován ozónem.

Aneta Langerová

Aneta Langerová

čtvrtek 13/08/2020 od 20:00

V současné situaci, kdy nebudou velké letní festivaly, přinášíme kromě jazzu také výjimečné koncerty některých popových interpretů. Kromě červencových koncertů Davida Kollera to bude také další hvězda  české scény - Aneta Langerová.

Aneta Langerová je osobitá česká zpěvačka a hudebnice. Po vítězství v soutěži Česko hledá SuperStar se stala jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček. Být interpretkou jí ale nestačilo. Ve snaze o ryzí autenticitu se vydala na cestu k psaní vlastních písní. V roce 2014 vydala své zatím poslední album Na Radosti, které se setkalo s velkým úspěchem u fanoušků i kritiků. Ze čtyř nominací Akademie populární hudby – Ceny Anděl 2014 proměnila všechny čtyři na andělské sošky. Aneta dosud vydala čtyři řadová alba: Spousta Andělů, Dotyk, Jsem a Na Radosti. V roce 2011 si splnila sen, když se vydala na akustické turné Pár míst, na kterém jí doprovodilo smyčcové trio. Na podzim roku 2017 vyšlo DVD a CD Na vlně radosti s živým záznamem koncertu v pražském Foru Karlín, kterým zpěvačka na konci roku 2016 oslavila dva roky Na Radosti.

Aneta Langerová – voc, g

Dorota Barová – voc, vcl

Ludvík Kulich – g

Miloš Klápště – b

Martin Kopřiva – dr

Jakub Zitko – keys

Koncert bude mimořádně ve speciálním „divadelním“ uspořádání, bez stolů, s židlemi v řadách, což umožní vychutnat si zážitek z hudby ještě více.

Vstupné v předprodeji na sezení 800 Kč, na stání 500 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Web kapely: www.langerovaaneta.cz

original songs
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané