Anthony Strong Trio (UK)

Anthony Strong Trio (UK)

pátek 06/12/2019 od 22:00

Po 10 letech od svého debutu, 4 albech a více než 300 odehraných koncertů se Brit Anthony Strong etabloval na mezinárodní jazzové scéně jako charismatický zpěvák, swingový pianista a vynikající performer.

„Ten, který zjevem připomíná skutečného anglického gentlemana, ale jeho koncerty bobtnají energií a showmanstvím.“  (Jazzport.cz)

Jeho nejnovější album Me And My Radio je kolekcí písní, které notoricky znáte, od klasiků jako jsou Louis Armstrong a Ella Fitzgerald přes Stevieho Wondera až po Johnnyho Cashe. Nechybí ovšem ani ryze nové písně z Anthonyho dílny, které si s těmi z minulé éry lehce zaměníte. Stylový old-school repertoár vám Anthony předvede s nezvyklou svěžestí, navodí intimní atmosféru i rozproudí krev v žilách. Anthony si s více než 300 odehraných koncertů ve 26 zemích vytříbil nezaměnitelný pódiový projev, díky němuž měl šanci zahrát například na slavném Hollywood Bowl v Los Angeles, i na druhé straně planety na Šanghai Jazz Week, stejně jako v mnoha předních evropských divadlech, jazzových klubech i na festivalech. Cestou se samozřejmě objevilo pár zajímavých highlitů kariéry jako doprovodná show pro legendárního BB Kinga, největší francouzský deník mu věnoval titulní stranu a americký rozhlas NPR vyhradil 60-minutový exkluzivní prostor v éteru.

Vstupenky v předprodeji: na sezení 600 Kč, na stání 300 Kč. Na místě v den koncertu: na sezení 700 Kč, na stání 350 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. 

Web kapely: anthonystrong.com

swing – jazz – pop
On-line vstupenka