Anthony Strong Trio (UK)

Anthony Strong Trio (UK)

pátek 06/12/2019 od 22:00

Po deseti letech od svého debutu, čtyřech albech a více než tři sta odehraných koncertech se Brit Anthony Strong etabloval na mezinárodní jazzové scéně jako charismatický zpěvák, swingový pianista a vynikající performer. „Ten, který zjevem připomíná skutečného anglického gentlemana, ale jeho koncerty bobtnají energií a showmanstvím.“  (Jazzport.cz)

Jeho nejnovější album Me And My Radio je kolekcí písní, které notoricky znáte. Od klasiků, jako jsou Louis Armstrong a Ella Fitzgerald, přes Stevieho Wondera, až po Johnnyho Cashe. Nechybí ovšem ani ryze nové písně z Anthonyho dílny, které si s těmi z minulé éry lehce zaměníte. Stylový old-school repertoár vám Anthony předvede s nezvyklou svěžestí, navodí intimní atmosféru i rozproudí krev v žilách. Anthony si vytříbil nezaměnitelný pódiový projev, díky němuž měl šanci zahrát například na slavném Hollywood Bowl v Los Angeles i na druhé straně planety na Šanghai Jazz Week, stejně jako v mnoha předních evropských divadlech, jazzových klubech i na festivalech. Cestou se samozřejmě objevilo pár zajímavých highlightů kariéry, jako třeba doprovodná show pro legendárního BB Kinga, největší francouzský deník mu věnoval titulní stranu a americký rozhlas NPR mu vyhradil 60minutový exkluzivní prostor v éteru.

Vstupenky v předprodeji: na sezení 600 Kč, na stání 300 Kč. Na místě v den koncertu: na sezení 700 Kč, na stání 350 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. 

Web kapely: anthonystrong.com

swing – jazz – pop
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané