At Eas:JAZZ ON THE ROOF

At Eas
JAZZ ON THE ROOF

sobota 24/07/2021 od 16:00

I v tomto roce Vám přinášíme novou sérii koncertů nazvanou JAZZ ON THE ROOF.  Na střeše Jazz Docku vystoupí vždy v sobotu od 16h menší komorní sestava a potěší Vás pěknými písněmi, vytříbenými sóly a klidnou letní atmosférou akustické podoby jazzu.

Z dlouholeté spolupráce Martina Jůzla a Jakuba Duši vznikla touha okořenit dvoučlennou sestavu o vokál. Krásný barevný hlas mladé zpěvačky Kateřiny Vackové byl skvělou volbou. Trio existuje jeden rok a repertoár tvoří prozatím vybrané jazzové standardy. Jak už vyplývá z názvu, sestava se věnuje spíše klidným a náladovým písním. Kateřina Vacková pochází z východních Čech. Je studentkou konzervatoře Jaroslava Ježka. Můžete ji spatřit také v kapelách Uthando, nebo Blue Igloo. Martin Jůzl pochází z Chebu. V Praze vystudoval klasickou hru na trubku na konzervatoři, ale dnes působí spíše v jazzových kapelách, např. Jazz Dock Orchestra, Bohemia After Dark Project nebo Miss Mikey May. Jakub Duša vyrůstal v hudební rodině. Jeho otec Aleš je basový kytarista. Studoval na konzervatoři Jaroslava Ježka pod vedením Petera Bindera a Davida Dorůžky. Spolupracoval např. s Rostislavem Frašem, Elenou Sonenshine nebo Tonyou Graves.

Vstupné 150 Kč, děti do 15 let zdarma, senioři nad 65 let 20% sleva. Na koncert není možné rezervovat konkrétní místa.

V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční ve vnitřních prostorách klubu.

Podle nařízení Vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými předpisy. Prosíme každého diváka, aby u vstupu předložil potvrzení, že je očkován, že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 180 dnech, nebo že je negativně testován (stačí samotest), což dokládá potvrzením od zaměstnavatele nebo čestným prohlášením. Děkujeme za pochopení!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

jazz standards
On-line vstupenka