At Eas:JAZZ ON THE ROOF

At Eas
JAZZ ON THE ROOF

sobota 13/05/2023 od 15:00

I v tomto roce Vám přinášíme novou sérii koncertů nazvanou JAZZ ON THE ROOF.  Na střeše Jazz Docku vystoupí každou letní sobotu menší komorní sestava a potěší Vás pěknými písněmi, vytříbenými sóly a klidnou letní atmosférou akustické podoby jazzu.

Z dlouholeté spolupráce Martina Jůzla a Antonína Šturmy vznikla touha okořenit dvoučlennou sestavu o vokál. Krásný barevný hlas mladé zpěvačky Kateřiny Vackové byl skvělou volbou. Trio existuje tři roky a repertoár tvoří prozatím vybrané jazzové standardy. Jak už vyplývá z názvu, sestava se věnuje spíše klidným a náladovým písním. Kateřina pochází z východních čech. Je studentkou konzervatoře Jaroslava Ježka. Můžete ji spatřit také v kapelách Uthando, nebo Blue Igloo. Martin pochází z Chebu. V Praze vystudoval klasickou hru na trubku na konzervatoři, ale dnes působí spíše v jazzových kapelách, např. Jazz Dock Orchestra, Bohemia After Dark Project a dalších. Antonín se věnuje strunným nástrojům nepřetržitě od jeho dětství. Prvním jeho nástrojem byly housle, záhy přibral kytaru a dnes je to vyhledávaný hráč na kontrabas a elektrickou basovou kytaru. Mezi kapely, kde Antonín hraje, patří např. Vano Bamberger & Band, Golden Big Band Prague, OPSO, Hana Robinson a mnoho dalších.

Kateřina Vacková – voc; Martin Jůzl – trp; Antonín Šturma – b, g.

Vstupné: na sezení 200 Kč, děti do 15 let zdarma, senioři nad 65 let 20% sleva. Na koncert není možné rezervovat konkrétní místa.

V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční uvnitř klubu.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

jazz standards
On-line vstupenka