Bardolino

Bardolino

pátek 12/11/2021 od 19:00

Bardolino je uskupení nacházející inspiraci v etnické hudbě celého světa. Své pojetí obohacuje o prvky jiných žánrů a vytváří tak svůj jedinečný hudební jazyk. Bardolino přivedli na svět v roce 2008 tři vynikající hudebníci houslista Pavel Fischer, violoncellistka Margit Koláčková a perkusista Camilo Caller. Dnes uslyšíte uskupení ve složení:

Pavel Fischer - housle, zpěv; Jana Procházková - zpěv, perkuse; Margit Koláčková - violoncello, zpěv; Jakub Jedlinský - akordeon, zpěv; Tomáš Novák – bicí, perkuse

Spolupráce s dalšími umělci:

Iva Bittová, Kop Quartet, Škampa Quartet, Zdenek Merta, Jethro tull, orchestry v ČR i v zahraničí. 

Kde jsme hráli:

Dvořákův festival, Chopinův festival, Televizní festival Zlatá Praha, festival String day Manchester (R.N.C.M. Manchester UK), Aberystwyh festival (UK), Steirisches Kammermusikfestival (AU), Chamber music festival Weesp (NL), České doteky hudby a mnoho dalších.

 "SEDMÉ NEBE" 

Nový projekt Bardolina s názvem "Sedmé nebe" nabízí nejkrásnější melodie světové etnické hudby. Každý z členů kapely přinesl do společného programu svojí oblíbenou píseň-svoji "srdcovou záležitost" a splnil si tak svůj sen...

Vstupné: na sezení 270 Kč, na stání 170 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován, negativně testován (stačí i samotest), nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 180 dnech. Děkujeme za pochopení!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

 

 

Web kapely: www.bardolinoband.com

crossover - original music
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané