Nepropásněte jedinečnou šanci vidět Davida Kollera v našem klubu. Vstupenky rychle mizí!

Becca Stevens  (USA)

Becca Stevens (USA)

pondělí 23/07/2018 od 22:00

DNES OTEVŘENO OD 21 HOD.

Newyorská zpěvačka, kytaristka a skladatelka Becca Stevens vydala nedávno nové album Regina, které je poctou silným ženským osobnostem v historii i literatuře, k čemuž se vztahuje i latinský význam slova Regina (královna). Myšlenku projektu podpořila také po vizuální stránce – společně s proslulou japonskou designérkou Koshiro Ebata (Lady Gaga, Dior, Louis Vuitton) vytvořila videa, fotografie a celkovou grafickou koncepci alba. Projevuje se zde také instinktivní a organický vztah s kapelou, kterou Becca považuje v kompozici za svou prodlouženou ruku. Díky dlouhodobé spolupráci s akordeonistou Liamem Robinsonem, basistou Chrisem Tordinim a bubeníkem Jordanem Perlsonem kapelová chemie skutečně funguje a přináší neuvěřitelnou sehranost a také skvělé sborové zpěvy. I přes tuto interpretační dokonalost jsou písně syrové, emotivní a opravdové.

Becca Stevens si již dříve vydobyla velké renomé svým debutem Weightless u labelu Sunnyside Records a členstvím v Bjorkestra Travise Sullivana. Proslavila ji také spolupráce s hudebníky jako Brad Mehldau, Gretchen Parlato, Lionel Loueke, Eric Harland, Esperanza Spalding nebo Dave Douglas. Mnohostranná písničkářka si již vybudovala základnu věrných fanoušků po celém světě a svojí hudbou na pomezí folku, jazzu i alternativního popu si podmanila diváky na mnoha prestižních festivalech, v koncertních sálech i malých klubech. Její hudba je autentická, upřímná, s nádechem lidovosti, ale přitom sofistikovaná a kompozičně dotažená. Becca Stevens kromě zpěvu ještě doplňuje celou instrumentaci hrou na kytaru, ukulele nebo charango. V Jazz Docku zahrála v minulosti již třikrát a tentokrát ji doprovodí pianistka a zpěvačka Michelle Willis.

Becca Stevens – vocal, guitar, ukulele, charango; Michelle Willis – piano, keyboard, vocal.

Vstupné v předprodeji: na sezení 600 Kč, na stání 300 Kč. Na místě v den koncertu: na sezení 700 Kč, na stání 350 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Web kapely: www.beccastevens.com

folk - alternative music
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané