Bill Evans & The Vans Band All Stars:ft. John Medeski, Keith Carlock, Felix Pastorius!

Bill Evans & The Vans Band All Stars
ft. John Medeski, Keith Carlock, Felix Pastorius!

čtvrtek 09/05/2024 od 21:00

VYPRODÁNO!

Co mají společného Miles Davis, John McLaughlin, Herbie Hancock, Gregg Allman, Willie Nelson a mnoho dalších legend? Saxofonistu Billa Evanse!

Bill Evans je saxofonista a producent světového formátu, který na mezinárodní hudební scéně debutoval v 80. letech v kapele Milese Davise (ve svých 21 letech) a nahrál s ním celkem 6 alb. Jeho kariéra tím velmi akcelerovala a brzy koncertoval a nahrával s takovými osobnostmi, jako jsou John McLaughlin, Herbie Hancock, Mick Jagger a další. Dnes má Evans na svém kontě 26 sólových alb, ocenění Grammy, nespočet spoluprací a turné, a jako průkopnický kapelník pokračuje v objevování dalších hudebních dobrodružství a stále si získává nové fanoušky po celém světě. K nejvýznamnějším událostem poslední doby patří turné s jeho vlastním Bill Evans Bandem, Robbenem Fordem, The Allman Brothers Band Philem Leshem & Friends, The Mike Stern/Bill Evans Band, Medeski Martin & Wood a Zen Amadeus - skupinou, kterou dal Bill dohromady s bubenickou ikonou Simonem Phillipsem. Bill Evans je bezesporu považován za jednoho z největších mistrů „fusion“ saxofonu a tentokrát přijíždí s neuvěřitelnou kapelou, ve které uvidíte a uslyšíte umění těch nejlepších hráčů svého oboru. Hráč na Hammond organ a další klávesové nástroje John Medeski, slavný bubeník Keith Carlock a syn legendárního Jacka Pastoria – basista Felix Pastorius!

Bill Evans – sax; John Medeski – org, keys; Felix Pastorius – b; Keith Carlock – dr.

Vstupné: v předprodeji na sezení 1850 Kč, na stání 800 Kč a na místě v den koncertu na sezení 1950 Kč, na stání 850 Kč. VIP vstupné: 2500 Kč (sezení u pódia v přímém kontaktu s kapelou). Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

DO 20H BUDE OTEVŘENA POUZE TERASA.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: www.billevanssax.com

fusion – electro – grooves
On-line vstupenka