Všechny naše koncerty probíhají s dostatečnými rozestupy. Sál je po každém koncertě dezinfikován ozónem.

Bill Stewart Trio:ft. Walter Smith III & Larry Grenadier:AMERICKÉ JARO

Bill Stewart Trio
ft. Walter Smith III & Larry Grenadier
AMERICKÉ JARO

pátek 08/12/2000 od 21:00

ONLINE VSTUPENKY ZDE

Bill Stewart je po desetiletí jedním z unikátních hlasů mezi jazzovými bubeníky. Je známý zejména spoluprací s jazzovými kytarovými velikány, k nimž patří Pat Metheny, Jim Hall, Peter Bernstein a především John Scofield. Jeho životopis doplňuje práce s dalšími kultovními umělci jako jsou Michael Brecker, Maceo Parker, Joe Lovano a Nicholas Payton. Jako leader vydal několik alb včetně Think Before You Think, Snide Remarks a nejnovějšího Band Menu. Stewart vyrostl v Iowě, ale přestěhoval se na studia do New Yorku, který již neopustil. Zůstává jedním z nejvyhledávanějších jazzových bubeníků.

V jeho triu působí další dvě velké hvězdy světového jazzu: fenomenální kontrabasista Larry Grenadier, známý zejména z tria Brada Mehldaua, a mladý energický saxofonista Walter Smith III, který hrává například v kapelách Ambrose Akinmusire Quintet nebo Eric Harland's Voyager. Hudba tohoto tria je jiskřivá, plná originálních motivů a momentální improvizace. Sestava bez harmonického nástroje umožnuje zajímavou polyfonní fakturu, která nechá skvěle vyznít hráčskou invenci a virtuozitu všech tří hudebníků.

Bill Stewart – dr

Walter Smith III – sax

Larry Grenadier – b

Vstupné v předprodeji na sezení 700 Kč, na stání 350 Kč, na místě v den koncertu na sezení 800 Kč, na stání 400 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

VSTUPENKY SI MIMOŘÁDNĚ KUPUJTE PŘÍMO PŘES WEB GO OUT ZDE

Web kapely: www.drummerworld.com

postmodern jazz
On-line vstupenka