Blue Shadows a hosté

Blue Shadows a hosté

neděle 04/09/2022 od 21:00

Kapela Blue Shadows zahraje skladby ze svého repertoáru i písně, které natočila s jinými umělci. Projekt složený z hudebníků z různých žánrů a oblastí vydal v roce 2016 debutové album Blue Shadows a se svou hudbou vycházející ze stylu americana koncertuje velmi sporadicky. Oceňována je zejména jejich spolupráce s Vladimírem Mišíkem, s nímž natočili obě jeho poslední alba („Jednou tě potkám“ a „Noční obraz“), která získala celkem sedm cen Anděl a zaznamenala vynikající recenze. Členy kapely jsou kytarista, skladatel (osmkrát nominovaný na cenu Český lev), producent a majitel jazzového labelu Animal Music Petr Ostrouchov, kytarista, aranžér a producent Josef Štěpánek, bubeník Martin Novák, basista, kytarista a klávesista Matěj Belko a violoncellista České filharmonie Jan Keller; hostem koncertu bude klavírista Vít Křišťan. Blue Shadows nahráli též hudbu k televizním minisériím Viktora Tauše Modré stíny (2016) a Vodník (2019), hudbu k jeho filmu Amerikánka (2021), v jehož divadelní verzi též občas účinkují, a v roce 2021 vyšlo také album, které natočili s písničkářem Mirkem Kemelem. Jako speciální hosté Blue Shadows vystoupí zpěvačky Lenka Nová a Andrea Šulcová.

Petr Ostrouchov – g, voc; Josef Štěpánek – g, pedal steel; Martin Novák – dr, voc; Matěj Belko – b; Jan Keller – vcl; Vít Křišťan j.h. – keys.

Speciální hosté: Lenka Nová – voc; Andrea Šulcová – voc.

Vstupné v předprodeji: na sezení 450 Kč, na stání 280 Kč: Na místě v den koncertu: na sezení 550 Kč, na stání 320 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. 

americana – acoustic music
On-line vstupenka
Můžete uplatnit slevu