Blue Shadows ft. James Harries

Blue Shadows ft. James Harries

úterý 03/09/2019 od 21:00

Speciální host: Vladimír Mišík

Po několika úspěšných vystoupeních v roce 2018 se do Jazz Docku vrací Blue Shadows s Jamesem Harriesem, tentokrát s Vladimírem Mišíkem v roli speciálního hosta. Kapela složená z hudebníků z různých žánrů a oblastí vydala v roce 2016 debutové album Blue Shadows a se svou hudbou vycházející ze stylu americana koncertuje velmi sporadicky. Členy jsou kytarista, skladatel (šestkrát nominovaný na cenu Český lev), producent a majitel jazzového labelu Animal Music Petr Ostrouchov, kytarista, aranžér a producent Josef Štěpánek, bubeník Martin Novák, basista, kytarista a klávesista Matěj Belko a violoncellista České filharmonie Jan Keller, který nedávno nahradil zakládajícího člena Jiřího Bártu. Stálým koncertním hostem Blue Shadows je britský zpěvák James Harries. Blue Shadows nahráli hudbu k televizním minisériím Viktora Tauše Modré stíny a Vodník a v loňském roce též posloužili jako studiová kapela pro dlouho očekávané album Vladimíra Mišíka Jednou tě potkám, které produkoval Petr Ostrouchov a které bude vydáno v průběhu září 2019. Koncert Blue Shadows v Jazz Docku nabídne unikátní příležitost zažít v koncertní premiéře několik písní z Mišíkova nového alba.

James Harries – voc, g, p; Vladimír Mišík – voc, g; Petr Ostrouchov – g, voc, p; Josef Štěpánek – g, pedal steel; Martin Novák – dr, voc, p; Jan Keller – vcl; Matěj Belko – b.

Vstupné v předprodeji: na sezení 450 Kč, na stání 280 Kč. Na místě v den koncertu: na sezení 550 Kč, na stání 320 Kč. Rezervace míst je možná pouze po zakoupení vstupenky. Děkujeme za pochopení.

americana – acoustic music
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané
Další
koncerty