Blue Shadows ft. Vladimír Mišík

Blue Shadows ft. Vladimír Mišík

úterý 08/06/2021 od 21:00

TOTO JE NÁHRADNÍ KONCERT ZA ZRUŠENÉ DATUM 24.11.

 VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

Kapela Blue Shadows připravila tentokrát unikátní koncert s Vladimírem Mišíkem, s nímž natáčela jeho výborně hodnocené a úspěšné aktuální album Jednou tě potkám. Zahrají skladby ze svého vlastního repertoáru i Mišíkovy aktuální písně i starší hity. Kapela složená z hudebníků z různých žánrů a oblastí vydala v roce 2016 debutové album Blue Shadows a se svou hudbou vycházející ze stylu americana koncertuje velmi sporadicky. Členy jsou kytarista, skladatel (šestkrát nominovaný na cenu Český lev), producent a majitel jazzového labelu Animal Music Petr Ostrouchov, kytarista, aranžér a producent Josef Štěpánek, bubeník Martin Novák, basista, kytarista a klávesista Matěj Belko a violoncellista České filharmonie Jan Keller. Blue Shadows nahráli hudbu k televizním minisériím Viktora Tauše Modré stíny a Vodník a nyní připravují nové album s písničkářem Miroslavem Kemelem.

Vladimír Mišík – voc, g; Petr Ostrouchov – g, voc, p; Josef Štěpánek – g, pedal steel; Martin Novák – dr, voc, p; Jan Keller – vcl; Matěj Belko – b.

Vstupné v předprodeji: na sezení 450 Kč, na stání 280 Kč: Na místě v den koncertu: na sezení 550 Kč, na stání 320 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. 

americana – acoustic music
On-line vstupenka
Můžete uplatnit slevu