Blue Shadows ft. James Harries & Mirek Kemel

Blue Shadows ft. James Harries & Mirek Kemel

úterý 16/06/2020 od 20:00

Speciální hosté: Ondřej Pivec, Eliška Křenková, Marie Puttnerová​

Kapela BLUE SHADOWS, která spolupracovala s Vladimírem Mišíkem na jeho loňském výborně přijatém albu Jednou tě potkám, se po delší době vrací do Jazz Docku, tentokrát se speciálními hosty Jamesem Harriesem, Mirkem Kemelem a Eliškou Křenkovou. Zahrají skladby ze svého vlastního repertoáru, z repertoáru Jamese Harriese, Mirka Kemela, s nímž chystají nové album, a z úspěšného divadelního představení Amerikánka, v němž Petr Ostrouchov účinkuje s Eliškou Křenkovou a Terezou Ramba. Kapela složená z hudebníků z různých žánrů a oblastí vydala v roce 2016 debutové album Blue Shadows a se svou hudbou vycházející ze stylu americana koncertuje velmi sporadicky. Členy jsou kytarista, skladatel (šestkrát nominovaný na cenu Český lev), producent a majitel jazzového labelu Animal Music Petr Ostrouchov, kytarista, aranžér a producent Josef Štěpánek, bubeník Martin Novák, basista, kytarista a klávesista Matěj Belko a violoncellista České filharmonie Jan Keller. Blue Shadows též nahráli hudbu k televizním minisériím Viktora Tauše Modré stíny a Vodník.

James Harries – voc, g; Mirek Kemel – voc; Eliška Křenková – voc; Petr Ostrouchov – g, voc, p; Josef Štěpánek – g, pedal steel; Martin Novák – dr, voc; Jan Keller – vcl; Matěj Belko – b.

Vstupné v předprodeji: na sezení 450 Kč, na stání 280 Kč: Na místě v den koncertu: na sezení 550 Kč, na stání 320 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. 

americana – acoustic music
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané
Další
koncerty