Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Butcher Brown

Butcher Brown

úterý 23/07/2024 od 21:00

Americká kapela Butcher Brown přijíždí poprvé do Jazz Docku! Hudba této skupiny vychází z jazzu (který všichni hráči excelentně ovládají), ale mísí jej také s hiphopem, funkem, rapem a soulem. Skupina ctí jednotlivé hudební žánry a zároveň zpochybňuje tradiční hudební hranice. Jejich poslední album „Butcher Brown Presents Triple Trey featuring Tennishu and R4ND4ZZO BIGB4ND“ dekonstruuje bigbandový jazz a přetváří ho k obrazu svému. „Při vší úctě ke Countu Basiemu album nezní jako stará deska našich prarodičů“, říká kapela o svém novém uměleckém počinu. Hiphopové beaty se zde mísí se zvukem big bandu, rapem a funkovými basovými linkami. Přijďte si poslechnout skutečně „cool“ kapelu prezentující současný pohled na afroamerickou kulturu.

Tennishu – voc, sax; DJ Harrison – keys; Morgan Burrs – g; Corey Fonville – dr; , Andrew Randazzo – b.

Vstupné: v předprodeji na sezení 900 Kč, na stání 450 Kč a na místě v den koncertu na sezení 1000 Kč, na stání 500 Kč. VIP vstupné: 1400 Kč (sezení u pódia v přímém kontaktu s kapelou). Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: butcherbrown.com

jazz - hiphop - soul
On-line vstupenka