Candlelight Ficus

Candlelight Ficus

sobota 10/08/2024 od 21:00

Candlelight Ficus není křehká pokojová rostlina, ale velký hudební strom plný radosti a energie. Tato rakouská funková skupina, která se v roce 2022 kvalifikovala do národního kola Eurovize, je inspirována nejen funkem, ale i popem, soulem a r'n'b. Jejich autorská tvorba je symbiózou pozitivní energie, chytlavých melodií, zábavných textů a prvotřídního “groovu”. Vystupovali již jak v intimním klubovém prostředí, tak na velkých festivalových pódiích. Mezi významná vystoupení v posledních letech patří jazzové festivaly v Thajsku, Řecku, Turecku, Polsku a celé německy mluvící oblasti. Slunce je tady. A s ním i „feel-good“ balíček Candlelight Ficus. Nenechte si ujít prvotřídní funk!

Niki Waltersdorfer – voc, g; Simon Brugner – dr; Fridolin Krenn – b; Jonathan Herrgesell – sax; Johannes Plechinger – trp; Lukas Meißl – keys.

Vstupné: v předprodeji na stání 350 Kč, na místě v den koncertu na stání 420 Kč. Na sezení pouze několik míst u vysokých stolků pro dva po stranách klubu: 1100 Kč/1 sezení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: candlelightficus.com

funk - RnB
On-line vstupenka
Můžete uplatnit slevu

>
Balíček koncertů
Candlelight Ficus

10.08.2024 21:00

The Blackbird Quartet:Jazz On The Roof

10.08.2024 16:00