Carpet Cabinet (SK/CZ)

Carpet Cabinet (SK/CZ)

pátek 23/03/2018 od 22:00

Carpet Cabinet je česko-slovenská dynamická kapela známá svými energickými koncerty. Kolektiv osmi muzikantů hraje vlastní originální kompozice kombinující žánry hip hop, funk, jazz nebo R'n'B s příměsí elektroniky. Jejich zvuk v sobě kromě neuvěřitelné rytmické sekce zahrnuje také dechovou sekci, beatbox či rap. Kapela intenzivně působí na české a slovenské hudební scéně a objevila se na festivalech jako Pohoda, United Islands of Prague, Bratislavské jazzové dni nebo Orava Jazz Fest. Jejich debutové album Be Good, Stay Strong, Live Long bylo kritikou velmi pozitivně přijato, a dokonce nominováno na cenu Esprit za nejlepší slovenské jazzové album roku. Na koncertech se střídají striktní groovy se soulovými beaty jazz hip hopu až po taneční up-tempa. Živá vystoupení Carpet Cabinet byla oceněna cenou "Live performance" v soutěží Jazz StartUp, či výhrou soutěže mladých talentů na Bratislavských jazzových dnech 2017.

https://www.facebook.com/events/1627262050687583/

Matej Štefík – dr; Robin Hádr – b; Matej Minďaš – g, vocoder; Martin Kryštof – keys; Jen Hovorka – rap, beatbox, vocal; Vojtěch Palisa – as; Petr Smékal – ts; Jan Kozelek – trp.

Vstupné na sezení 300 Kč, na stání 200 Kč. Sleva 10 % na oba koncerty. Rezervace míst je možná pouze po zakoupení vstupenky. Děkujeme za pochopení.

Web kapely: www.facebook.com

funk - RnB
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané