Charlie Slavík Revue & The Nightingales

Charlie Slavík Revue & The Nightingales

sobota 16/09/2023 od 22:00

Charlie Slavík Revue už více než deset let úspěšně a s obrovským ohlasem představuje domácímu i evropskému publiku rock´n´roll a blues ve všech odstínech těchto uhrančivých žánrů. Hudba tohoto kvarteta je nekompromisně pulzující, živelná, hraná s nespoutanou energií. Podobně pestrá a nápaditá je i další z tváří Charlieho Slavíka, tentokrát představovaná ve spojení s charismatickým dámským vokálním triem The Nightingales. To je složeno z výjimečných zpěvaček Terezy Havelkové, Radky Topinkové a Josefíny Čermákové.

Charlie Slavík je skladatel, textař, nejuznávanější hráč na foukací harmoniku v ČR. Jako jediný Čech v historii se v roce 2013 zúčastnil prestižní mezinárodní bluesové soutěže IBC v americkém Memphisu, TN, kde postoupil až do semifinále. Jeho schopnost použití nástroje napříč žánry dokládá množství hudebních nosičů, na kterých se jako sólista podílel. Vystupuje s celou řadou domácích i zahraničních kapel nejen v Evropě, ale i v USA. Na svém kontě má i řadu nahrávak filmové hudby. Je firemním hráčem německé firmy Seydel - nejstaršího výrobce foukacích harmonik na světě.  

Charlie Slavík – voc, harm; Jiří Maršíček – g; Jan Svorník – b; Tomáš Vokurka – dr; Tereza Havelková – voc; Radka Topinková – voc; Josefina Čermáková – voc.

Vstupné na sezení 450 Kč, na stání 270 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: www.charlieslavik.cz

real blues
On-line vstupenka