Charlie Slavík Revue ft. Steve Walsh

Charlie Slavík Revue ft. Steve Walsh

sobota 04/12/2021 od 19:00

Charlie Slavík je nejuznávanějším hráčem na foukací harmoniku v ČR. Jako jediný Čech v historii se v roce 2013 zúčastnil prestižní mezinárodní bluesové soutěže IBC v americkém Memphisu, kde postoupil až do semifinále. Jeho schopnost použití nástroje napříč žánry dokládá množství hudebních nosičů, na kterých se jako sólista podílel. Vystupuje s celou řadou domácích i zahraničních kapel nejen v Evropě, ale i v USA. Kromě aktivního hraní je i vyhledávaným lektorem na muzikantských workshopech. Charlie Slavík je firemním hráčem německé firmy Seydel - nejstaršího výrobce foukacích harmonik na světě.       

Steve Walsh (USA) kytarista, skladatel a producent Steve Walsh pochází z Bostonu a je absolventem Berklee College of Music. Od roku 2013 žije převážně v České republice. Během své úspěšné hudební kariéry ve Spojených státech byl mimo jiné spoluhráčem osminásobné držitelky ceny Grammy Norah Jones, dvojnásobného držitele Grammy Viktora Krausse či producentem nahrávek skupiny Erasure. Jako producent je podepsán i pod řadou v Americe natočených alb českých hudebníků , jako jsou Druhá tráva, Pavel Bobek nebo November 2 nd . Svým novým CD A Nice Reminder si splnil americký sen! Dvanáct autorských skladeb natočil v legendárním nashvillském Sound Emporium Studios s nejlepšími studiovými hráči v produkci Steva Walshe. Autentický zvuk, neotřelé hudební nápady i bravurní instrumentální výkony jsou důstojnou oslavou Charlieho dosavadní, více než třicetileté kariéry. Na tomto CD se odrážejí všechny hudební lásky, se kterými se Charlie na své muzikantské cestě potkal. Pod zastřešujícím pojmem blues tak uslyšíte nádechy country, energii rock´n´rollu nebo ležérnost swingu. Nice Reminder je jedinečná deska natočená jedinečnými hudebníky na jedinečném místě!

Charlie Slavík – voc, harm; Steve Walsh – g; Milan Schmidt – b; Marcus Jurkovič – dr.

Speciální host: Jakub Zomer – p, org, voc.       

Vstupné na sezení 370 Kč, na stání 250 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován nebo již prodělal Covid-19 v minulých 180 dnech. Uznáván je také PCR test u lidí, kteří mají zahájené očkování. Děkujeme za pochopení!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: www.charlieslavik.cz

real blues
On-line vstupenka