V sobotu zahraje na střeše Jazz Docku skvělá Marta Kloučková se svým triem. Večer pak bude v klubu cirkus. Circus Ponorka :)

Chuck Wansley & His Mini Big Band

Chuck Wansley & His Mini Big Band

úterý 12/03/2019 od 22:00

Rodák z New Yorku Chuck Wansley odstartoval svoji profesionální kariéru jako zpěvák a bubeník, když jako osmnáctiletý začal cestovat po světě se skupinou Up With People. Po několika letech koncertování se vrátil do USA, kde podepsal první smlouvu s nahrávací společností Prism Records a poté s Motown. U tohoto věhlasného labelu vydal jako zakládající člen skupiny Warp-9 dvě alba. Postupem času ho kariéra zavedla do Los Angeles, kde získal hvězdnou pověst jako dynamický umělec, kapelník a zpěvák celé řady hudebních stylů. Dnes vede svou kapelu Chuck Wansley After Hours, jež hraje zejména R´n´B ve stylu Motown, americký swing, jazzové standardy, blues a latinsko-americkou hudbu. V Jazz Docku vystoupí se svojí pražskou sestavou: 

Stanislav Mácha – p; Josef Fečo – b; Marek Urbánek – dr; Igor Ochepovsky – g; Miroslav Hloucal – tr; Osian Roberts – sax; Jan Jirucha – trombone.

Vstupné na sezení 270 Kč, na stání 170 Kč. Rezervace míst je možná pouze po zakoupení vstupenky. Děkujeme za pochopení.   

Web kapely: www.chuckwansley.net

jazz – R´n´B
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané