Curtis Harding (USA)

Curtis Harding (USA)

středa 16/03/2022 od 20:00

VYPRODÁNO!

KLUB BUDE OTEVŘEN OD 19.00

Curtis Harding je americký soulový zpěvák a kytarista, který přijíždí poprvé do ČR a přiváží energickou soulovou a R&B show! Jeho hudba a texty jsou oduševnělé, provokativní a chraplavý hlas vyjadřuje bolest, potěšení, touhu, něhu, smutek i sílu. Prošel již mnoha hudebními zkušenostmi a kapelami, a všechny své dojmy a emoce zhmotnil do vlastní hudby, která přesahuje hudební pojem „soul“. Čerpal z gospelu, hip-hopu, atlantského punku, Jimiho Hendrixe i Boba Dylana a výsledkem jeho zvukové představy byla jeho CD Soul Power (2014), Face Your Fear (2017) a v současnosti také jeho poslední album If Words Were Flowers, které bude v Jazz Docku prezentovat. Jeho hudba je velmi taneční a hybná, a prezentuje jí skvělá kapela s neskutečným „groovem“.

Jako předskokan vystoupí s přibližně  třicetiminutovým setem anglický písničkář Justin Lavash!

Tento koncert pořádáme ve spolupráci s Fource Entertainment.

Vstupné pouze na stání: v předprodeji 320 Kč, na místě v den koncertu 370 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Z každé prodané vstupenky bude věnováno 10 Kč do veřejné sbírky „SOS Ukrajina“, která probíhá pod záštitou organizace Člověk v tísni.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: curtisharding.com

Soul -R&B
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané