Dnes je klub z důvodu soukromé akce uzavřen. Děkujeme za pochopení!

David Koller

David Koller

čtvrtek 30/03/2023 od 20:00

VYPRODÁNO!

KLUB OTEVŘEN V 19H

David Koller, jedna z nejvýraznější osobností české hudební scény posledních desetiletí, se vrací do Jazz Docku.  Zpěvák, bubeník, producent a autor mnoha hitů vyráží se svou skvělou kapelou na jaře 2023 na turné k nové desce LP XXIII. Kapela zahraje s jemnějším zvukem, sofistikovanými aranžmá, ale se stejnou energií a drivem jako je u Kollerbandu zvykem. Chcete-li zažít jedinečnou atmosféru komorního, přitom energií nabitého koncertu, na dosah kapele, v netradičním prostředí pražského jazzového klubu Jazz Dock, neváhejte!

V posledních měsících vydal David Koller několik sólových singlů. Nyní na tuto tradici navazuje novinkou Spokojená. Autorem jejího textu je opět básník Jáchym Topol, který již Kollerovi otextoval například skladby Planeta bez paměti nebo Vězenkyně.

„My už spolu delší dobu spolupracujeme. Bývá to tak, že mu napíšu e-mail, popíšu jednoduše, co bych potřeboval, a on mi skoro okamžitě pošle text nebo rovnou dva i tři. Vlastně s nadsázkou řečeno, jde o takovou skoro ,rodinnou‘ spolupráci, neboť třeba text k písni Pouta napsala jeho přítelkyně Barbora Hanková,“ říká David Koller a dodává: „Myslím, že tentokrát jsem mu řekl, že bych chtěl něco sexy.“

V nejednoznačně působícím videoklipu s potemněle erotickým podtónem a překvapivým, skoro až hitchcockovským vyústěním se v hlavních rolích představují Hana Drozdová a Šimon Bílina.

Zpěvák a hudebník David Koller před časem vydal sběratelské vinylové EP se čtyřmi písničkami (My se vám ozvemePlaneta bez pamětiPouta a Vězenkyně). Každá ze skladeb dostala svou originální klipovou podobu.

Nyní v tradici pokračuje a po skladbě Není o čem vydává novinku Spokojená (režie klipu se ujal Ondřej Drábek z Beef Brothers), která se společně s rozpracovanými skladbami stane součástí chystaného alba. Jeho vydání je plánováno na brzké jaro 2023.

Následně se David Koller se svým Kollerbandem těší na koncerty, které album budou propagovat.

klip Spokojená: https://www.youtube.com/watch?v=2xZ02OF8ZUQ

David Koller – voc, g, dr

Michal Pelant – g, voc

Marek Minárik – b

Adam Koller – dr

Víťa Halška – perc

Matěj Belko – p

Koncert bude mimořádně ve speciálním „divadelním“ uspořádání, bez stolů, s židlemi v řadách, což umožní vychutnat si zážitek z hudby ještě více.

Vstupné: v předprodeji na sezení 1400 Kč, na stání 700 Kč. Na místě v den koncertu: na sezení 1500 Kč, na stání 750 Kč.

Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: www.davidkoller.cz

acoustic rock
On-line vstupenka