David Koller – Acoustic

David Koller – Acoustic

neděle 03/02/2019 od 21:00

KLUB OTEVŘEN OD 20 HOD

VYPRODÁNO!

David Koller se svojí kapelou absolvuje na podzim roku 2017 akustické turné po mnoha městech ČR. Tyto koncerty se odehrávají většinou v divadelních sálech a umožňují divákům vyslechnout písně ve speciálním akustickém aranžmá. Pro obrovský zájem publika jsou přidány ještě tři únorové koncerty v netradičním prostředí pražského jazzového klubu Jazz Dock. Diváci se mohou těšit na písně jako Chci zas v tobě spát, Gypsy Love, Amerika a další hity D. Kollera v jemnějším zvuku, ale se stejnou energií, na jakou jsou u této kapely zvyklí. 

David Koller s kapelou aktuálně velmi úspěšně koncertuje s akustickým aranžmá svých písní. Chcete-li zažít jedinečnou atmosféru komorního, přitom energií nabitého koncertu, na dosah kapele,  v netradičním prostředí pražského jazzového klubu Jazz Dock, neváhejte.

David Koller - voc, g, dr

Michal Pelant - g, voc

Marek Minárik - b

Adam Koller - dr

Viťa Halška - perc

Matěj Belko - p

Koncert bude mimořádně ve speciálním „divadelním“ uspořádání, bez stolů, s židlemi v řadách. Vstupné v předprodeji na sezení 1300 Kč a na stání 600 Kč, na místě v den koncertu na sezení 1400 Kč a na stání 650 Kč.

Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Web kapely: www.davidkoller.cz

acoustic rock
On-line vstupenka