V sobotu zahraje na střeše Jazz Docku skvělá Marta Kloučková se svým triem. Večer pak bude v klubu cirkus. Circus Ponorka :)

Trzy Dni Później + Dorota Barová (POL/CZ)

Trzy Dni Później + Dorota Barová (POL/CZ)

pátek 25/10/2019 od 19:00

Violoncellistka a zpěvačka Dorota Barová je známá zejména jako členka kapel Tara Fuki, Vertigo Quintet, Tugriki nebo Tellemarkk. Za své sólové album Iluzja zcela právem získala cenu Anděl v kategorii Jazz, cenu Jantar či vítězství v anketě Českého rozhlasu Jazz o nejlepší jazzové album roku. Nahrála ho v komorní sestavě s kytaristou Miroslavem Chyškou (Illustratosphere, J.A.R., Die El.Eleffant!?) a baskytaristou Jakubem Vejnarem (Muff, November 2nd). Ke společnému koncertu v Jazz Docku Dorota navíc pozvala vynikající polskou formaci Trzy Dni Pózniej, kterou založily v roce 2000 v polském Głogówě Joanna Piwowar Antosiewicz (Ms. No One, Digit All Love), Marta Groffik-Perchel a Marta Piwowar-Wierzbicka – tři ženské hlasy charakteristické průzračnou harmonií. Vystupují s Pawłem Odorowiczem – vla a Krzysztofem Łochowiczem – g. Mají za sebou stovky vystoupení v Polsku i zahraničí.

Koncert je uskutečněn za podpory Sound Czech Office, Polského Institututu a Velvyslanectví České republiky ve Varšavě.

Vstupné na sezení 350 Kč, na stání 220 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Web kapely: dorotabarova.webnode.cz

alternative music
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané