Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio

otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Duende

Duende

čtvrtek 23/12/2021 od 19:00

Mezinárodní (CZ/PERU/KUBA) kapela Duende osciluje od latinsko-americké hudby a flamenca přes fusion až po jazz-popové skladby. Jejich tři studiová alba jsou důkazem velkého autorsko-interpretačního rozpětí a jsou opřena o výrazné osobnosti současné hudební scény. Autorem hudby je kytarista Tomislav Zvardoň, který si přizval ke spolupráci peruánské hudebníky Carla Zeggaru a Vlado Urlicha, jež tvoří kompaktní celek, doplněný o basistu Jaryna Janka a pianistu Kryštofa Pobořila. Výsledný zvuk je nově podpořen osobitým pěveckým výrazem kubánské zpěvačky Adriany Asseff Rodríguez a přední české jazzmanky Alice Bauer. Duende odehráli za svou více než 10letou existenci stovky koncertů v klubech a festivalech u nás i v zahraničí. Aktuálním albem kapely je nahrávka s názvem Garden of me, jež vyšla na labelu Warner music v roce 2017.

Alice Bauer – voc; Adriana Asseff Rodríguez – voc; Tomislav Zvardoň – g; Jaroslav Janek – b; Carlo Zeggara – perc; Vlado Ulrich – fl; Kryštof Pobořil – p.

Vstupné: na sezení 270 Kč, na stání 170 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován nebo již prodělal Covid-19 v minulých 180 dnech. Uznáván je také PCR test u lidí, kteří mají zahájené očkování. Děkujeme za pochopení!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

 

 

Web kapely: duendeband.cz

jazz – pop & ethno
On-line vstupenka
Další
koncerty