EDA – Benefiční koncert
Charitativní koncert S brejlema nebo bez brejlí opět v klubu Jazz Dock! Veřejně prospěšná organizace EDA pravidelně pořádá v našem klubu charitativní koncert, jehož výtěžek bude určen na podporu Rané péče EDA. EDA poskytuje podporu, pomoc a provázení rodinám, ve kterých vyrůstá dítě se zrakovým nebo s kombinovaným postižením do sedmi let věku. Během večera bude možnost vyhrát také atraktivní ceny v tombole! Pro EDU a jeho přátele zahrají kapely Vasilův Rubáš a Voila .
Vasilův Rubáš je etablované pražské duo, které už od roku 2003 baví publika svou energickou fúzí folku, punku, ska a reggae za zvuku akordeonu a akustické kytary. Držitelé ceny Anděl v kategorii Folk & Country jsou známí svou břitkou ironií, chytlavými melodiemi a strhujícími koncertními show.https://vasiluv-rubas.cz/
Zdenka Trvalcová & Voila! si publikum získaly svou podmanivou směsí francouzského šansonu, swingu, bossa novy a jazzu, a v Jazz Docku patří k pravidelným hudebníkům. V čele s charismatickou slovenskou zpěvačkou Zdenkou přináší kapela na pódium stylovou atmosféru plnou francouzského šarmu a retro elegance.https://www.zdenkatrvalcova.com/voila
Vstupné na celý večer – pouze na stání, v předprodeji 500 Kč, na místě 750 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.
Web kapely: www.eda.cz



