Emmet Cohen Trio (USA):JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

Emmet Cohen Trio (USA)
JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

úterý 15/03/2022 od 20:00

VYPRODÁNO!

Významný americký jazzový pianista a skladatel Emmet Cohen je jednou z klíčových postav své generace. Vystudoval jazzový klavír na Manhattan School of Music a University of Miami a již v mladém věku zvítězil v mnoha klavírních soutěžích (American Pianists Awards 2019, Cole Porter Fellow, Artist-in-Residence na University of Indianapolis, finalista Thelonious Monk International Piano Competition). Brzy začal spolupracovat s moha významnými hudebníky v New Yorku (Ron Carter, Benny Golson, Jimmy Cobb, George Coleman, Jimmy Heath, Tootie Heath, Houston Person, Christian McBride, Kurt Elling, Billy Hart, Herlin Riley, Lea DeLaria nebo Bill T. Jones) a byl také mnoho let rezidentním Hammond B-3 varhaníkem v harlemském jazzovém klubu Smoke. V posledních dvou letech na sebe upozornil veleúspěšnými streamovanými koncerty se svým triem a hosty nazvané „Live From Emmet's Place“. Každotýdenní živé vysílání získalo miliony internetových zhlédnutí po celém světě. Vede dlouhodobě své vlastní trio v nezměněné podobě a to se projevuje v neskutečné sehranosti a "groovu" kapely.

Emmet Cohen p

Yasushi Nakamura – b

Kyle Poole dr

Vstupné: V předprodeji na sezení 600 Kč, na stání 300 Kč. Na místě v den koncertu na sezení 700 Kč, na stání 350 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Z každé prodané vstupenky bude věnováno 10 Kč do veřejné sbírky „SOS Ukrajina“, která probíhá pod záštitou organizace Člověk v tísni.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: emmetcohen.com

modern jazz
On-line vstupenka