Emmet Cohen Trio (USA):JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

Emmet Cohen Trio (USA)
JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

úterý 15/03/2022 od 20:00

Významný americký jazzový pianista a skladatel Emmet Cohen je jednou z klíčových postav své generace. Vystudoval jazzový klavír na Manhattan School of Music a University of Miami a již v mladém věku zvítězil v mnoha klavírních soutěžích (American Pianists Awards 2019, Cole Porter Fellow, Artist-in-Residence na University of Indianapolis, finalista Thelonious Monk International Piano Competition). Brzy začal spolupracovat s moha významnými hudebníky v New Yorku (Ron Carter, Benny Golson, Jimmy Cobb, George Coleman, Jimmy Heath, Tootie Heath, Houston Person, Christian McBride, Kurt Elling, Billy Hart, Herlin Riley, Lea DeLaria, and Bill T. Jones a byl také mnoho let rezidentním Hammond B-3 varhaníkem v harlemském jazzovém klubu Smoke. V posledních dvou letech na sebe upozornil veleúspěšnými streamovanými koncerty se svým triem a hosty nazvané „Live From Emmet's Place“. Každotýdenní živé vysílání získalo miliony internetových zhlédnutí po celém světě. Vede dlouhodobě své vlastní trio v nezměněné podobě a to se projevuje v neskutečné sehranosti a "groovu" kapely.

Emmet Cohen p

Yasushi Nakamura – b

Kyle Poole dr

Vstupné: v předprodeji na sezení 600 Kč, na stání 300 Kč, na místě v den koncertu na sezení 700 Kč, na stání 350 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován nebo již prodělal Covid-19 v minulých 180 dnech. Uznáván je také PCR test u lidí, kteří mají zahájené očkování. Děkujeme za pochopení!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: emmetcohen.com

modern jazz
On-line vstupenka