Eyal Lovett Trio (IL/DK/DE):JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

Eyal Lovett Trio (IL/DK/DE)
JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

úterý 15/02/2022 od 20:00

Izraelský pianista a skladatel Eyal Lovett je jedním z nejúspěšnějších jazzových umělců současnosti v Evropě. V roce 2017 převzal od "Jazzy Berlin" cenu "Artist of the Year" a v roce 2018 získal první cenu mezinárodního festivalu "Jazz Wings" ve Varšavě. Jedinečná schopnost vyprávět příběhy je charakteristickým rysem Lovettovy hudby, která vyniká okouzlujícím a mistrovským provedením. Je to hudba, ve které se snoubí Západ s Východem, klasická hudba s jazzem a s hudbou Středního východu. Lovettovy skladby mají klasickou architekturu, jsou plné půvabných středomořských melodií, komplexních rytmů a jazzové harmonie. Světově proslulý kytarista Gilad Hekselman se v roce 2016 zúčastnil nahrávání Lovettova druhého alba Tales From a Forbidden Land. Třetí album Beyond Good and Evil se v roce 2019 dočkalo vynikajícího mezinárodní přijetí a v únoru 2022 vydá Eyal Lovett Trio své čtvrté album.

"Při každém doteku na piano dojímá Lovett skrz srdcebolné melodie, které dokazují jeho jedinečnou schopnost vyprávět příběhy."- Dan McClenaghan, All about jazz

Eyal Lovett (IS/DK) – p; Jan Sedlák (CZ/DK) – b; Aidan Keith Lowe – dr.

Vstupné: na sezení 400 Kč, na stání 250 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován nebo již prodělal Covid-19 v minulých 180 dnech. Uznáván je také PCR test u lidí, kteří mají zahájené očkování. Děkujeme za pochopení!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely:

postmodern jazz
On-line vstupenka
Můžete uplatnit slevu