Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Faela

Faela

pátek 09/08/2024 od 21:00

Velmi neortodoxní mezinárodní kapela, kterou založili muzikanti z Argentiny, Chile, Španělska i Anglie ve švédském Malmö. Hrají divoký a syrový mix různých stylů, od argentinského tanga přes latino, cumbie, rock a gypsy jazz až po balkánskou hudbu. Jejich pódiová prezentace je naprosto strhující a roztančí zaručeně celý sál. Kapela vznikla v roce 2007 Od té doby vydala 4 alba a 1 EP.  Odehráli téměř 1000 koncertů na festivalech a v klubech po celé Evropě a v Jižní Americe. Mezi mnoha festivaly jmenujme například Montreux Jazz Festivalu, Blue Balls Festival, Horizonte Festival, Fusion Festival. V roce 2023 vydávají své očekávané páté album Latin Animal Beats. Stále rostoucí fanouškovská základna ukazuje, že Faela je skutečně neodolatelná.. 

Hugo Coronel – voc, g, trb, dr; Cristoffer Csanady – voc, b; Göran Abelli – trb; John Venkiah – keys; Marcus Wiberg – g; Johan Kolsut – dr.

Vstupné: v předprodeji na stání 380 Kč, na místě v den koncertu na stání 450 Kč. Na sezení pouze několik míst u vysokých stolků pro dva po stranách klubu: 1100 Kč/1 sezení.

Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: www.faelaband.com

latino - rock - balkan music
On-line vstupenka