Faela:JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

Faela
JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

pátek 18/08/2023 od 21:00

Velmi neortodoxní mezinárodní kapela, kterou založili muzikanti z Argentiny, Chile, Španělska i Anglie ve švédském Malmö. Hrají divoký a syrový mix různých stylů, od argentinského tanga přes latino, cumbie, rock a gypsy jazz až po balkánskou hudbu. Jejich pódiová prezentace je naprosto strhující a roztančí zaručeně celý sál.

Kapela vznikla v roce 2007. Od té doby vydala 4 alba a 1 EP.  Odehráli téměř tisíc koncertů na festivalech a v klubech po celé Evropě a v Jižní Americe. Mezi mnoha festivaly jmenujme například Montreux Jazz Festival, Blue Balls Festival, Horizonte Festival, Fusion Festival. V roce 2023 vydávají dlouho očekávané album Latin Animal Beats. Stále rostoucí fanouškovská základna ukazuje, že Faela je skutečně neodolatelná.. 

Hugo Coronel – voc, g, trb, dr; Cristoffer Csanady – voc, b; Göran Abelli – trb; John Venkiah – keys; Marcus Wiberg – g; Johan Kolsut – dr.

Vstupné: v předprodeji na sezení 800 Kč, na stání 380 Kč, na místě v den koncertu na sezení 900 Kč, na stání 450 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Koncert bude v taneční variantě s omezeným sezením pouze na straně klubu, aby stojící diváci mohli být v bezprostředním kontaktu s kapelou.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: www.faelaband.com

latino - rock - balkan music
On-line vstupenka
Další
koncerty