FORQ (USA):JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

FORQ (USA)
JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

čtvrtek 01/07/2021 od 21:00

TOTO JE NÁHRADNÍ KONCERT ZA ZRUŠENÉ DATUM  1.12.2020

 VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

Kapelu Forq založil klávesista v Jazz Docku dobře známé kapely The Rudder (Chris Cheek, Keith Carlock, Tim Lefebvre) Henry Hey, který v minulosti spolupracoval s lidmi jako Jeff “Tain“ Watts či David Bowie. Spojil síly s basitou Michaelem Leaguem (zakladatel Snarky Puppy), kytaristou Chrisem McQueenem (Myron Butler, Lucy Woodward) a bubeníkem Jasonem “JT” Thomasem (Roy Hargrove, Marcus Miller, D’Angelo) a vytvořili jakýsi all-star band složený z největších mistrů newyorské neofunkové scény. V repertoáru kapely se mísí jazz, rock, funk i hip-hop a jejich hudba je divoká, hravá, oduševnělá a bohatá jak na hudební inteligenci, tak na zemité taneční groovy. Namísto Michaela Leaguea vystoupí neskutečný funkový basista Kevin Scott. Pro všechny, kdo mají rádi hudbu ve stylu The Rudder, John Scofield – Überjam, Medeski, Martin & Wood či Kneebody, bude tento koncert jistě neopakovatelným zážitkem!

Henry Hey – keyboards

Kevin Scott – bass

Chris McQueen – guitar

Jason “JT” Thomas – drums

Vstupné: na sezení 600 Kč, na stání 300 Kč. Na místě v den koncertu: na sezení 700 Kč, na stání 350 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován, negativně testován (stačí i samotest), nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 180 dnech. Další možnost je podepsat u vstupu čestné prohlášení, že takové potvrzení má. Děkujeme za pochopení!

 

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: forqmusic.com

fusion - neofunk
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané