Freetown Quartet

Freetown Quartet

čtvrtek 22/07/2021 od 21:00

Kapela Freetown Quartet vznikla předminulý rok v dánské Kodani, kde se potkal saxofonista Luboš Soukup a pianista Vojtěch Procházka za účelem natočení LP v legendárním klubu Børneteateret v autonomní části Kodaně Christianii. Energická hra, svoboda projevu a imaginace bez hranic, jsou znaky hudebních vystoupení kvarteta a „neučesanost“ jejich projevu je stejně vítanou devizou, jako kongeniální nasazení hráčů. Na rozdíl od alba bude v Punctum vystupovat skvěle swingující a groovující rytmika Uhrík a Urbánek.

Luboš Soukup – saxofony, klarinet

Vojtěch Procházka – klavír, keybord

Rastislav Uhrík – kontrabas

Marek Urbánek – bicí

Vstupné: na sezení 250 Kč, na stání 150 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na tento koncert se nevztahují klubové slevy. 

 

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Nechceme Vás zbytečně kontrolovat, a proto přistupujeme k řešení formou vlastní zodpovědnosti každého diváka. Každý, kdo si zakoupí vstupenku na koncert, tím zároveň čestně prohlašuje, že je očkován, negativně testován antigen nebo PCR testem, nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 90 dnech. Děkujeme za pochopení!

 

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: lubossoukup.com

contemporary jazz
On-line vstupenka