Dnes je klub z důvodu soukromé akce uzavřen. Děkujeme za pochopení!

GROOVE DOCK – 5 YEARS SPECIAL ANNIVERSARY EDITION!

GROOVE DOCK – 5 YEARS SPECIAL ANNIVERSARY EDITION!

sobota 09/03/2019 od 22:00

Jazzově taneční noc Groove Dock oslaví páté výročí a zároveň své 60. vydání vystoupením jedné z nejzajímavějších osobností současné jazzové taneční scény, kterou je DJ-ka, tanečnice a lektorka Marina Pravkina. V Jazz Docku ji doprovodí rezident Mr. Ultrafino a perkusista Papis Nyass.

Marina Pravkina – tanečnice, choreografka, DJ-ka a lektorka se zaměřením na UK Bebop Jazz a další taneční styly spojující jazz a street dance. Je spoluzakladatelkou kolektivu Matryoshki in Jazz, který vystupuje v Rusku, Evropě i Japonsku a je v současnosti jedinou ženskou taneční skupinou, která tradiční britský Jazz Dance šíří a vyučuje. Kromě toho je Marina aktivní DJ-kou a organizátorkou akcí JazzBetween, které propojují živý jazz s elektronickou scénou, tancem a výrazovou performancí.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Papis Nyass – bubeník, perkusista, všestranný muzikant a tanečník původem z Gambie. Věnuje se hře na africké perkuse – conga, bonga, djembe, sabar, marimba. Pravidelně spolupracuje například s Lenkou Dusilovou, Milošem Vacíkem, Ephraimem Goldinem nebo Alanem Vitoušem.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Vstupné v předprodeji 150 Kč, na místě 190 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka