GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

sobota 04/11/2017 od 22:00

V listopadu nás čeká 46. pokračování již legendárního groove tanečního večera! Zavlňte se na swing, bebop, hardbop, latin, fusion, acidjazz, ...   Martina Mikuláše a DJ Chochacze tentokrát doprovodí na saxofon Martin Debřička a na perkuse Mikikonga!

Martin Mikuláš

Žánrově eklektický DJ, hudební sběratel, promotér a majitel recordshopu Phono.cz. Na DJské scéně se pohybuje více než deset let, stojí za několika pravidelnými klubovými projekty jako Funkopolis, Danceteria a pořadu eStereo na Rádiu1.

DJ Chochacz

Dlouholetý matador české alternativní DJské scény. Promotér, hudební connoisseur, zakladatel a rezident legendární klubové noci FÚZE, která letos slaví sedmileté výročí. Jeho selekce prolíná hudbu napříč časem i styly. Za kapacitu platí hlavně v latinskoamerických stylech, rytmech, žánrech a podžánrech.

Martin Debřička

Saxofonista se širokým žánrovým záběrem. Spolupracoval např. s kapelami Tribetown, Urban Bushman a Marimba Mama. Díky nápadité a precizní hře je častým spoluhráčem hudebníků a DJů všech hudebních stylů od jazzu po elektronickou hudbu.

Mikikonga

Jeden z nejžádanějších perkusistů v Česku. Jako člen kapely Champion Sound / Live Band hrál na největších světových tanečních akcích, jako například IBE the Notorious, BOTY International, JUSTE DEBOUT, OUTBREAK Europe a SDK Europe.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

Jednotné vstupné 100 Kč.

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané