GROOVE DOCK:JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK
JAZZ TO DANCE!

sobota 14/05/2022 od 22:00

Po delší době se do Jazz Docku vrací žánrově eklektický DJ, hudební sběratel a promotér Martin Mikuláš. V rámci květnového Groove Docku zahraje společně s naším rezidentem Mr. Ultrafinem a také s kapelníkem skupiny Tam-Tam Orchestra, perkusistou Milošem Vacíkem.

Martin Mikuláš – Žánrově eklektický DJ, hudební sběratel, promotér a majitel recordshopu Phono.cz. Na DJské scéně se pohybuje více než deset let, stojí za několika pravidelnými klubovými projekty jako Funkopolis, Danceteria a pořadu eStereo na Rádiu 1. 

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí zaměřených na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Miloš Vacík – hudebník, perkusista, skladatel, lektor a výtvarník. Kapelník skupiny Tam-Tam Orchestra a Tam-Tam Batucada, spoluzakladatel Slunečního orchestru a člen mezinárodního projektu Slet bubeníků. Vydal čtrnáct autorských alb, spolupracuje s orchestry, skupinami a předními osobnostmi české hudební scény.

Jednotné vstupné: 200 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané