GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

sobota 02/04/2022 od 22:00

Tanečně-jazzová noc se po covidové pauze vrací v plné parádě! Zazní africké rytmy, funk, jazz i soul – to vše v podání dvou špičkových DJs a jednoho zkušeného bubeníka/perkusisty.

DJ Goldstar – multižánrový DJ, promotér, odborník na českou groove scénu 60. a 70. let a rezident řady alternativních klubových nocí zaměřených na funk a soul. S dvěma dekádami zkušeností patří k předním českým hráčům, za gramofony stál s DJi a muzikanty od Polska po Japonsko.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Tomáš Kerle – jeden z nejvšestrannějších českých bubeníků a perkusistů, specialista na subsaharské africké rytmy. Je členem a spoluzakladatelem kapel Pararingapatam, Marimba Mama nebo Allstar Refjúdží Band a je stálým spoluhráčem DJského uskupení Cabaret Mañana.

Jednotné vstupné: 150 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka