GROOVE DOCK :JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK
JAZZ TO DANCE!

sobota 10/03/2018 od 22:00

Březnové pokračování pravidelného cyklu Groove Dock. Za gramofony se postaví DJane Orisha a Pat Heart. Doprovod na perkuse zajistí Miloš Vacík. Od swingu přes bebop, hardbop, latino, fusion, acid jazz až po současný klubový sound.

DJane Orisha – dámská polovička DJského sdružení Cabaret Maňana, které se na Groove Docku etablovalo jako stálý a vždy vítaný host. Hudební kořeny má v jazzu, latinské hudbě, kubánském sonu a elektronických fúzích napříč žánry. A pohybuje se v nich stejně jistě za gramofony i na tanečním parketu.

Pat Heart – jeden z nejzkušenějších DJů na české klubové scéně. S hudbou začínal ve Francouzské Guyaně, později přesídlil do Paříže, aby se tady postavil za gramofony v klubech, kde se v 90. letech rodila nu-jazzová scéna. Čtyři roky hrál jako rezidentní DJ na slavném jazzovém festivalu Montreaux a ve švýcarském rádiu Couleur3. V Česku žije od roku 1993. Je znám hlavně v deephousové scéně, jako host Groove Docku se ovšem vrátí ke svým jazzovým kořenům.

Miloš Vacík – hudebník, perkusista, skladatel, lektor a výtvarník. Kapelník skupiny Tam-Tam Orchestra a Tam-Tam Batucada, spoluzakladatel Slunečního orchestru a člen mezinárodního projektu Slet bubeníků. Vydal třináct autorských alb, spolupracuje s orchestry, skupinami a předními osobnostmi české hudební scény. Na koncertních podiích procestoval Evropu, účinkoval, studoval a navštívil s hudbou Brazílii, USA, Egypt, Tunis, Libanon, Čínu nebo Koreu.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Jednotné vstupné 100 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

 

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané
Další
koncerty