GROOVE DOCK :JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK
JAZZ TO DANCE!

sobota 14/07/2018 od 22:00

Letní vydání Groove Docku bude patřit našemu rezidentovi Mr. Ultrafinovi, kterého doprovodí legenda české taneční scény DJ Ollgoy. Na perkuse se představí přední český perkusista s peruánskými kořeny Camilo Cellar.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

DJ Ollgoy – hraní a sbírání vinylových desek se věnuje už od roku 1994. Na pražské hudební scéně působí coby polovina dua Tawatt DJs, která se zaměřuje na acid jazz, funk, boogie a současné alternativní klubové žánry. Věnuje se vlastní produkci, spolupracuje s kapelami a hudebníky a podílí se na organizaci improvizačních jamů.

Camilo Cellar – český perkusista s peruánskými předky hrál na bicí v nově utvořené kapele kolem Zuzany Navarové a Ivána Gutiérreze Koa a po smrti Navarové v roce 2004 zde i zpíval a stal se i jedním z autorů repertoáru. Vystupoval s kapelami Šum Svistu, Laura a její tygři, No Guitars Kamila Střihavky, Ospalá budoucnost, Čechomor a dalšími. Nahrával také se skupinami Chinaski a Mig 21.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Jednotné vstupné 150 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané