Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio

otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

GROOVE DOCK :JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK
JAZZ TO DANCE!

sobota 11/02/2023 od 22:00

Taneční jazz, latino a funk – to budou hlavní žánry únorového vydání Groove Docku. Za pultem se prostřídají DJane Orisha, dámská polovička sdružení Cabaret Mañana, a náš rezident Mr. Ultrafino. Na perkuse je doprovodí zasvěcený průvodce tradičními i moderními africkými rytmy Tomáš Kerle.

DJane Orisha – dámská polovička DJského dua Cabaret Mañana, které už 15 let patří k nejlepším uskupením alternativní taneční scény. DJane Orisha má hudební kořeny v jazzu, latinské hudbě, kubánském sonu a elektronických fúzích napříč žánry.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí zaměřených na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Tomáš Kerle – jeden z nejvšestrannějších českých bubeníků a perkusistů, specialista na subsaharské africké rytmy. Je členem a spoluzakladatelem kapel jako je Pararingapatam, Marimba Mama nebo Allstar Refjúdží Band a je stálým spoluhráčem DJského uskupení Cabaret Mañana.

Vstupné: na sezení 350 Kč, na stání 200 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka