GROOVE DOCK – SPECIAL EDITION!

GROOVE DOCK – SPECIAL EDITION!

sobota 09/06/2018 od 22:00

Groove Dock poprvé přivítá zakladatele britské jazzové taneční scény Paula Murphyho! Legendárního DJe, promotéra a producenta podpoří klubový rezident Mr. Ultrafino, náš oblíbený perkusista Mikikonga a další hosté.

Paul Murphy (UK) – DJ, promotér, producent, sběratel a kompilátor, od kterého se odvíjí celá scéna tanečního jazzu, acidjazzu a nujazzu. Zakládal nebo spoluzakládal všechny zásadní klubové noci jako JAFFAS (Jazz and Funk, Funk and Soul), The Wag, The Jazz at the Horseshoe a především legendární The Electric Ballroom v Camdem Town, která je považovaná za místo, kde se britská jazzová taneční scéna zrodila a formovala. Díky promotérské činnosti Paula Murphyho (a jeho obchodu Fusion Records) objevila evropská jazzová scéna řadu polozapomenutých či zcela opomíjených hudebníků a nahrávek. Během své rezidence v klubu Hoxton Square’s Blue Note vystupoval s velikány, jako jsou Tito Puente, Celia Cruz, Art Blakey & The Jazz Messengers, Jimmy McGriff nebo Lonnie Smith. Paul nedávno obnovil svou DJskou kariéru a klubové noci, na kterých v Anglii vystupuje, bývají beznadějně vyprodané.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Mikikonga – jeden z nejžádanějších perkusistů v Česku. Coby člen kapely Champion Sound / Livě Band hrál na největších světových tanečních akcích, jako například IBE the Notorious, BOTY International, JUSTE DEBOUT, OUTBREAK Europe a SDK Europe.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Vstupné 250 Kč, pro držitele kartičky Groove Dock 100 Kč (vstupenka za 100 Kč k zakoupení na místě).

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

 

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané