GROOVE DOCK :JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK
JAZZ TO DANCE!

sobota 08/09/2018 od 22:00

Léto ještě nekončí! Od swingu přes bebop, hardbop, latino, fusion, acid jazz až po současný klubový sound. Poslední letní Groove Dock bude pod taktovkou rezidenta DJ Mr. Ultrafina, Pocoloca a Miloše Vacíka!

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Pocoloco – DJ Pocoloco je součástí DJského kolektivu Cabaret Manana. Své sety koncipuje co nejpestřeji s důrazem na neotřelé rytmické a taneční skladby. Míchá v nich afro-kubanské rytmy s funkovými beaty a tropickými melodiemi. Desky si vozí i ze svých cest po zemích jako Kuba či Kolumbie.

Miloš Vacík – hudebník, perkusista, skladatel, lektor a výtvarník. Kapelník skupiny Tam-Tam Orchestra a Tam-Tam Batucada, spoluzakladatel Slunečního orchestru a člen mezinárodního projektu Slet bubeníků. Vydal třináct autorských alb, spolupracuje s orchestry, skupinami a předními osobnostmi české hudební scény. Na koncertních podiích procestoval Evropu, účinkoval, studoval a navštívil s hudbou Brazílii, USA, Egypt, Tunis, Libanon, Čínu nebo Koreu.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Jednotné vstupné 150 Kč.

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané
Další
koncerty