GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

sobota 10/11/2018 od 22:00

Klubová noc orientovaná na taneční jazz pokračuje i v listopadu! Tentokrát s DJ-ským duem Magič & Wavezz, rezidentem Groove Docku Mr. Ultrafinem a skvělým africkým perkusistou Papis Nyassem.

Magič & Wavezz – duo DJů, producentů, hudebních sběratelů a publicistů se na scéně pohybuje od roku 2011. Ve svých setech se zaměřují hlavně na funk, soul a klasický hip hop, ale i na jazz, latino, afrobeat a další směry. Kromě desítek odehraných akcí v Česku i v zahraničí za sebou mají redigování online periodik, řadu promotérských počinů a vlastní hudební produkci vydávanou v limitovaných edicích na magnetofonových kazetách.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Papis Nyass – bubeník, perkusista, všestranný muzikant a tanečník původem z Gambie. Věnuje se hře na africké perkuse – conga, bonga, djembe, sabar, marimba. Pravidelně spolupracuje například s Lenkou Dusilovou, Milošem Vacíkem, Ephraimem Goldinem nebo Alanem Vitoušem.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Jednotné vstupné 150 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

 

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané
Další
koncerty